10 Nisan 2015 Cuma

Krakow'a bahar geldi.Bugün  çok güzel bir hava sayesinde sokaklar cıvıl cıvıldı. Fakat benim keyfim hiç yerinde değil. Sabahtan beri mide ağrısı ile kıvranıyorum. Aslında farklı bir şeyler de yemedim. Çoğunlukta evde yapıyorum yemekleri. Hal böyle olunca tüm gün yemeksiz ve acılı geçti benim için. Bugün dışarı çıkamadığım için de çok üzgünüm. Harika bir havayı kaçırdım. Umarım hafta sonu, hava böyle güzel olmaya devam eder.
Bu arada bir an önce ingilizce günlük yazmaya başlamalıyım. Çok eksiğim var. Arayı nasıl kapatacağıma dair hiç bir fikrim de yok. Gün içinde ingilizce alt yazılı dizileri izlemeye başladım. Fakat çok mu efor sarf ediyorum bilmem. Her daim bir baş ağrım var artık.
Geçiş sürecinin biraz sancılı olacağının farkındayım. Her şey benim için oldukça farklı. Sanırım bunun en iyi ilacı da zaman. Bekleyip görme vaktidir.
Herkese sağlıklı günler diliyorum...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bloglar yorumla beslenir, yorumlarınızı eksik etmeyin. Eğer yorum yapamıyorsanız, aşağıda "Yorumlama Biçimi" nin yanındaki küçük ok a tıklayarak anonime gelin.Yorumunuzu tekrar gönderin.
Sevgiler.

Yeni yazılardan haberdar olmak için