9 Nisan 2015 Perşembe

Güneşli bir Krakow sabahı


Sanırım ender göreceğimiz bir görüntü ile uyandık bugün. Sabah uyandığımızda penceremizde şirin bir güneş bizi bekliyordu. Tabi aklınıza ılık bir hava gelmesin. Krakow'un soğuğu oldukça yerinde. Yine de güneşin ışığı insana huzur veriyor.

Dün gümrükteki kolilerim için yaklaşık 500 TL vergi çıkardıklarını öğrendik. Kullanılmış eşyalar için vergi çıkması bana çok enteresan geldi. Bir itiraz maili yazdık. İçindekilerin tam olarak listesini istediler. Bakalım sonuç ne olacak. Heyecan içinde bekliyoruz. 

Bugün Onur'un doğum günü. Yeni yaşına çok huzur bulduğu bir şehirde girecek. Umarım herşey, her daim onun için güzel olur. Sanırım bu akşam bir kutlama yapmayacağız. Hafta sonu bir dans partisine gidebiliriz.
Krakow'un gece hayatına alışmaya çalışıyorum. Eğlenceli olabilir fakat bu günlerde benim için biraz yorucu. İngilizce cümleler havada uçuşuyor. Bende içinden çekebildiğimi çekiyorum. Bunun için daha zamana ihtiyacım var. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bloglar yorumla beslenir, yorumlarınızı eksik etmeyin. Eğer yorum yapamıyorsanız, aşağıda "Yorumlama Biçimi" nin yanındaki küçük ok a tıklayarak anonime gelin.Yorumunuzu tekrar gönderin.
Sevgiler.